Ambulancia pevnej ambulantnej pohotovostnej služby pre dospelých levočskej nemocnice bude presťahovaná

18.12.2023

Nemocnica AGEL Levoča pristupuje k prevádzkovým zmenám. Od 20. 12. 2023, od 16:00 hod. (streda) bude Ambulancia pevnej ambulantnej pohotovostnej služby (PAPS) pre dospelých presťahovaná do bývalých priestorov chirurgickej ambulancie (budova starej chirurgie, prízemie).

Pevná ambulantná pohotovostná služba pre dospelých bude od 20. 12. 2023 presťahovaná. „K sťahovaniu ambulancie pristupujeme v snahe zvýšiť kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti, zvýšiť komfort pre pacientov aj zamestnancov a efektívne využiť uvoľnené priestory. Pohotovosť pre dospelých sa  bude od stredy nachádzať v novoupravených priestoroch bývalej chirurgickej ambulancie na prízemí starého chirurgického pavilónu,“ informuje námestníčka pre liečebno-preventívnu starostlivosť levočskej nemocnice MUDr. Renáta Bičanovská, MBA.

Prevádzka PAPS pre dospelých bude k dispozícii v nezmenenom časovom harmonograme. Počas pracovných dní ambulancia ordinuje v čase 16:00 – 22:00 hod. a počas víkendov a sviatkov ordinuje od 7:00 – 22:00 hod.