Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Pacienti a návštevy

Testovanie na ochorenie Covid-19


Na mobilnom odberovom mieste COVID-19 vykonávame tri druhy testovacích alternatív:

1. Bezplatné antigénové testovanie

Na bezplatné antigénové testovanie je potrebná registrácia prostredníctvom webovej stránky korona.gov.sk. V nevyhnutných prípadoch prijímame aj záujemcov o testovanie, ktorí nie sú vopred objednaní.

Na odberovom mieste tak neostávate čakať, ale výsledok dostanete SMS správou a e-mailom.
Testovanie bezplatnými antigénovými testami prebieha v areáli našej nemocnice na odberovom mieste COVID-19 (oranžový domček, vpravo za rampami, poniže očnej ambulancie), od pondelka do nedele, v časoch od 08:00 do 16:00 hod.  


2. PCR testovanie pre samoplatcov

Naďalej taktiež platí, že nemocnica vykonáva počas týždňa aj platené PCR testovanie, na ktoré je možné sa prihlásiť cez agellab.sk. Odbery na toto PCR testovanie sú realizované utorok, stredu a štvrtok od 07:30 hod do 8:30 hod.


3. PCR testovanie pre pacientov s príznakmi 

V prípade, že máte príznaky, podozrenie na chorenie, alebo ste boli v kontakte s osobou pozitívnou na ochorenie COVID-19, môžete požiadať o vyšetrenie formou elektronického formuláru prostredníctvom korona.gov.sk. Bude Vám pridelené odberové miesto na testovanie. Tento typ testovania sa u nás vykonáva utorok, stredu a štvrtok v čase od 08:00 do 10:00 hod.