Gynekologická ambulancia levočskej nemocnice prijíma nové pacientky

19.4.2023

Gynekologická ambulancia Nemocnice AGEL Levoča prijíma nové pacientky. Po novom bude ambulancia ordinovať aj v stredu, čím bude pacientkam dostupná až štyri dni v týždni. Ambulancia disponuje USG pracoviskom a v súčasnosti eviduje približne 800 pacientiek. Objednanie na vyšetrenie nie je nutné vopred.

Gynekologická ambulancia je dôležitým miestom, ktoré pomáha ženám udržiavať zdravie a prevenciu chorôb. „Naša ambulancia s dlhoročným fungovaním prijíma nové pacientky. V súčasnosti máme zmluvy o poskytovaní zdravotnej starostlivosti s približne 800 pacientkami, ktoré k nám chodia nielen z levočského okresu, ale aj z okolitých miest a okresov, a to Spišská Nová Ves, Poprad, Sabinov či Prešov. Pacientkám ponúkame komplexnú gynekologickú starostlivosť, ktorá zahŕňa okrem prevencie a liečby gynekologických ochorení aj prenatálnu starostlivosť a starostlivosť počas rizikového tehotenstva. Disponujeme aj USG pracoviskom, ktoré je v oblasti gynekológie štandardným a dôležitým vybavením,“ informuje lekár gynekologickej ambulancie levočskej nemocnice MUDr. Jaroslav Pavlačík.

Na vyšetrenie v gynekologickej ambulancii je možné objednanie vopred prostredníctvom telefónneho čísla +421 53 3332 633. Pacientky však môžu ambulanciu navštíviť počas ordinačných hodín aj bez objednania. Ambulancia ordinuje počas pracovných dní okrem piatka. V pondelok v čase 7:30 – 12:30, utorok v čase 7:30 – 13:30, v stredu v čase 7:30 – 13:00 a vo štvrtok od 7:30 do 13:30.