Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

+421 53 3332 111 - Spojovateľ
+421 53 3332 211 - Callcentrum RDG

O nemocnici

Zrekonštruovaná časť interného oddelenia levočskej nemocnice je v prevádzke

23.9.2022

Nemocnica AGEL Levoča neustále vylepšuje podmienky pre pacientov a zamestnancov. Druhá fáza rekonštrukcie jej interného oddelenia je dokončená. Rozsah rekonštrukcie pozostával zo stavebných prác, rekonštrukcie podlahy, stien, stropov, montáže vzduchotechniky a ďalších potrebných zariadení. Kompletne zrekonštruovaná je aj jednotka intenzívnej starostlivosti. Investícia v oboch fázach tak rádovo predstavovala stá tisíce eur.

Levočská nemocnica zrekonštruovala podstatnú časť interného oddelenia. Samotný proces rekonštrukcie, ktorý prebehol v tomu roku bol rozdelený do dvoch fáz. „V prvej fáze došlo k rekonštrukcii lôžkovej časti, druhá fáza predstavovala rekonštrukciu jednotky intenzívnej starostlivosti,“ konkretizuje rozsah rekonštrukčných prác riaditeľ levočskej nemocnice a nemocníc spišského klastra, Ing. František Lešundák.

Rekonštrukcia pozostávala zo stavebných prác, a teda rekonštrukcie podlahy, stien, stropov, montáže vzduchotechniky a ďalších potrebných zariadení. „Interné oddelenie si vynovené priestory a moderné technické vybavenie nepochybne zaslúžilo. Snažíme sa pre všetkých zabezpečiť dôstojné podmienky zdravotnej starostlivosti a pracovného prostredia. V súčasnosti stále prebieha rozsiahla rekonštrukcia bývalého urologického pavilónu, ktorý by sa mal budúcnosti premeniť na Pavilón chirurgických odborov a jednodňovej zdravotnej starostlivosti,“ uvádza riaditeľ Ing. František Lešundák.

 

Späť