Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

O nemocnici

Na internom oddelení levočskej nemocnice prebieha druhá fáza rekonštrukčných prác

13.6.2022

Prvá časť rekonštrukcie interného oddelenia Nemocnica AGEL Levoča sa spustila do prevádzky začiatkom tohto roka. Práce opäť prebiehajú v druhej fáze rekonštrukcie priestorov jednotky intenzívnej starostlivosti. Rozsah rekonštrukcie bude pozostávať zo stavebných prác, rekonštrukcie podlahy, stien, stropov, montáže vzduchotechniky a ďalších potrebných zariadení. K rekonštrukcii lôžkovej časti za 150 000 € sa tak pripočíta ďalšia investícia v hodnote 213 000 €.

Investícia do rekonštrukcie lôžkovej časti interného oddelenia levočskej nemocnice, ktorá bola spustená do prevádzky začiatkom tohto roka, bola vo výške 150 000 eur. K tejto prvej fáze rekonštrukcie sa v už v týchto dňoch pracuje na vopred avizovanej rekonštrukcii priestorov JIS (jednotky intenzívnej starostlivosti) interného oddelenia. Druhá fáza rekonštrukcie interného oddelenie spočíva v kompletnej prerábke priestorov jednotky intenzívnej starostlivosti (JIS). Rozsah rekonštrukcie bude pozostávať zo stavebných prác, rekonštrukcie podlahy, stien, stropov, montáže vzduchotechniky a rôznych iných potrebných zariadení.

„Ďalšia investícia bude v druhej fáze prác predstavovať približne 213 000 €. Vynovené priestory a moderné technické vybavenie prinesie vylepšenie zdravotnej starostlivosti pre pacientov na internom oddelení a v neposlednom rade to spríjemní a zjednoduší prácu aj našim zamestnancom. Práce by mali byť ukončené do prvého júlového víkendu, kedy Levočania očakávajú vysokú návštevnosť mesta kvôli Púti na Mariánskej hore,“ informuje riaditeľ levočskej nemocnice a nemocníc spišského klastra, Ing. František Lešundák.

Kontakt pre média

KONTAKT PRE MÉDIÁ

Mgr.Martina Pavliková
Email: hovorca@agelsk.sk

Kontakt neslúži na objednávanie pacientov na vyšetrenie, očkovanie, testovanie a zasielanie výsledkov vyšetrení.

Kontakty na všetky spoločnosti a zdravotnícke zariadenia Skupiny AGEL nájdete v zozname spločností skupiny AGEL