Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

O nemocnici

Ambulancie a pohotovosť levočskej nemocnice sa sťahujú do nových priestorov

9.7.2021

Niektoré z ambulancií Nemocnice AGEL Levoča čaká od pondelka 12. júla 2021 zmena priestorov, v ktorých budú fungovať. Ambulancie sa sťahujú do priestorov novej budovy pri psychiatrickom oddelení. Konkrétne ide o chirurgickú ambulanciu, internú ambulanciu, všeobecnú ambulanciu pre dospelých a pevnú ambulantnú pohotovostnú službu (PAPS).

„V súčasnosti prebieha sťahovanie internej, chirurgickej, všeobecnej ambulancie a pohotovosti do novej budovy pri psychiatrickom oddelení. Od pondelka 12. júla budú ambulancie fungovať už v nových priestoroch a čaká ich adaptácia na nové prostredie. Veríme, že sa našim kolegom bude v nových priestoroch dobre pracovať a že túto zmenu privítajú aj naši pacienti,“ hovorí riaditeľ nemocnice Ing. František Lešundák.  Nemocnica tak urobí ďalší krok pre zlepšenie kvality poskytovanej zdravotnej starostlivosti pre svojich pacientov, ale výrazne sa zlepšia aj podmienky práce pre levočských zdravotníkov.

„Je pre nás dôležité stále vylepšovanie zdravotnej starostlivosti, a preto sme sa rozhodli priviesť do prevádzky ambulantnú časť nových priestorov. Veríme, že si naši pacienti na príjemnú zmenu postupne zvyknú. K novým ambulanciám sa dostanú po ceste na psychiatriu, prejdú okolo kvetinovej steny a veľkých francúzskych okien, za ktorými je už čakáreň všeobecnej ambulancie pre dospelých. V popoludňajších hodinách túto ambulanciu vystrieda pevná ambulantná pohotovostná služba (PAPS),  teda pohotovosť. Vo vchode vedľa sa nadchádza vstup k chirurgickej a internej ambulancii,“ informuje riaditeľ nemocnice.

Ordinačné hodiny jednotlivých ambulancií:

Všeobecná ambulancia pre dospelých: 07:00 – 12:00    12:30 – 15:00
Interná ambulancia: 07:00 – 12:00    12:30 – 15:00
Chirurgická ambulancia: 07:00 – 15:00
Pevná ambulantná pohotovostná služba (PAPS): 16:00 – 22:00    (víkend 07:00 – 22:00)

Späť