Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

O nemocnici

Levočská nemocnica dostala od spoločnosti SHELL dávku energie

12.11.2020

V Nemocnici AGEL Levoča prijali dávku energie a občerstvenia od spoločnosti SHELL Slovakia s.r.o. V tomto náročnom období potrebujeme najmä trpezlivosť, odhodlanie a profesionalitu všetkých zdravotníckych pracovníkov. Milým gestom ich prácu oceňuje aj spoločnosť SHELL, ktorá im na povzbudenie zaslala príval energie v podobe nápojov a občerstvenia z ich vlastného sortimentu.

„V spoločnosti SHELL Slovakia, s.r.o., si uvedomujeme závažnosť situácie na Slovensku a špecificky v slovenských nemocniciach. Veľmi si vážime všetkých zdravotníkov, ktorí v tejto neľahkej situácii neúnavne pomáhajú chorým pacientom a v nemocniciach naprieč celým Slovenskom trávia dlhé hodiny v službách,“ uvádza Peter Šindler, manažér externej komunikácie spoločnosti.

„Náš personál pracuje s plným nasadením. V súčasnej dobre je to veľmi náročné a únavné nielen po fyzickej, ale aj psychickej stránke. Srdečne ďakujeme za dávku sladkej energie,“ hovorí námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť PhDr. Beáta Ružbacká, MPH.

Späť

Kontakt pre média

KONTAKT PRE MÉDIÁ

Mgr.Martina Pavliková
Email: hovorca@agelsk.sk

Kontakt neslúži na objednávanie pacientov na vyšetrenie, očkovanie, testovanie a zasielanie výsledkov vyšetrení.

Kontakty na všetky spoločnosti a zdravotnícke zariadenia Skupiny AGEL nájdete v zozname spločností skupiny AGEL