Levočskí zdravotníci zabodovali na florbalovom turnaji

17.5.2018

Všeobecná nemocnica s poliklinikou Levoča, člen skupiny AGEL, podporuje svojich zamestnancov vo vzdelávacích, športových a teambuldingových aktivitách. Naposledy zabodoval tím levočských zdravotníkov na celoslovenskom florbalovom turnaji.

Na druhom ročníku florbalového turnaja zdravotníkov v Košiciach sa prvýkrát predstavil tím zo Všeobecnej nemocnice s poliklinikou v Levoči. LEVY z Levoče zabojovali, v náročnej konkurencii kvalitných mužstiev získali vynikajúce druhé miesto. V piatich zápasoch Levočania zaznamenali pozitívne skóre 28:18 a získali celkovo 9 bodov.

,,Porazili sme tri tímy, neuspeli sme so zdravotníkmi z Rožňavy, a nešťastným gólom pred koncom zápasu sme prehrali posledný zápas s košickými medikmi. Celkovo LEVY z Levoče podali kolektívny, bojovný a ucelený výkon, ktorý všetkých milo prekvapil. Mužstvo z Levoče podržal nad vodou aj najlepší brankár turnaja Samuel Horňák,“ popísal MUDr. Ján Bulava z levočskej nemocnice.

,,Za pozvanie, perfektnú organizáciu a myšlienku realizovať florbalový turnaj zdravotníkov, ďakujeme všetkým Košičanom pod organizačnou taktovkou MUDr. Martina Paula. Tešíme sa na ďalšiu účasť,“ dodal MUDr. Ján Bulava.

Poslaním levočskej nemocnice je poskytovať zdravotnú starostlivosť obyvateľom regiónu Spiš i širšieho okolia na úrovni súčasných poznatkov vedy a medicíny. V nemalej miere zdravotnícke zariadenie dbá i na rozvoj ľudských zdrojov.