Vianočný režim VNsP Levoča

22.12.2017

Počas vianočných sviatkov bude naša nemocnica fungovať v upravenom vianočnom režime, ale starostlivosť o našich pacientov bude na jednotlivých oddeleniach a ambulanciách plne zabezpečená.

Obmedzený vianočný režim bude na Hematologicko-transfúznom oddelení  od 27.12.2017-7.1.2018 a Onkologickej ambulancii a to z dôvodu čerpania  dovolenky  v dobe   27.12.2017  a od 2.1.-3.1.2018.

Operačný program na chirurgickom oddelení medzi sviatkami bude obmedzený len na akútne stavy. Ústavná pohotovostná služba na chirurgickom odd. je zabezpečená i počas vianočných sviatkov. Funguje vo vianočnom   akútnom režime do 7.1.2018.

Urologické oddelenie funguje vo vianočnom  obmedzenom režime so zameraním na akútne stavy  do 3.1.2018.

Očné ambulancie  budú   poskytovať  liečebno prev. starostlivosť  každý pracovný deň a  zabezpečená je  taktiež  oftalmologická príslužba  pre nemocnicu  v  dňoch pracovného voľna počas sviatočných dní.

OKB – bude počas vianočných sviatkov fungovať  v bežnom režime.

Na RDG oddelení bude počas vianočných sviatkov zabezpečená prevádzka podľa potreby jednotlivých oddelení. Každé pracovisko bude zabezpečene rádiologickým technikom a lekárom počas pracovnej doby i v UPS.

Detské, neurologické, interné,  fyziatricko-rehabilitačne oddelenie a psychiatria bude fungovať v bežnom režime a služby počas sviatkov sú riadne zabezpečené.

MUDr. Jozef Tekáč MPH
riaditeľ nemocnice