Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Pracoviská

Interné oddelenie

O oddelení

Počet lôžok: 45 akútne interné lôžka

 

Stručná charakteristika

Interné oddelenie zabezpečuje diagnostiku, liečbu a rehabilitáciu pacientov z internými chorobami zo spádu a tiež pacientov preložených z iných oddelení nemocnice aj z iného spádového územia. Taktiež ambulancie pri internom oddelení zabezpečujú ambulantnú internistickú starostlivosť pacientov z celého spádového územia a v rámci konziliárnej činnosti i pre hospitalizovaných pacientov.

Výnimočnosť oddelenia

Interné oddelenie je výnimočné dostupnosťou služieb a veľmi promptným vybavením pacientov, pretože v budove interného oddelenia sídlia špecializované vyššie uvedené ambulancie ako i NZZ – gastroenterologická ambulancia. Súčasne je v budove i RTG pracovisko, HTO a OKB.

Druhy výkonov

Punkcie – pleurálna, sternálna, adominálna.

Druhy vyšetrení

EKG, ergometrické vyš., neskoré komorové potenciály, HRV – heart-rate variation, HUT test – test na naklonenej rovine, EKG Holter, tlakový Holter. Echokg – transtorakálne, transezofageálne, reografia artérií a vén, duplexná sonografia artérií a vén DK, USG šž, polykardiografické vyšetrenie, Shelongove testy

Vízia oddelenia

Naďalej zabezpečovať kompletnú internistickú starostlivosť u pacientov, pretože prevažnú časť našich pacientov tvoria starší pacienti, plánujeme rozvinúť rehabilitačnú liečbu.