Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

+421 53 3332 111 - Spojovateľ
+421 53 3332 211 - Callcentrum RDG

Pracoviská

Ambulancia klinickej psychológie

Ordinačné hodiny, prevádzková doba

Pondelok: 7:30 – 15:00
Utorok: 7:30 – 15:00
Streda: x
Štvrtok: 7:30 – 15:00
Piatok: 7:30 – 15:00

Ambulancia klinickej psychológie poskytuje zdravotnú starostlivosť pre dospelých pacientov. V zdravotnej starostlivosti sú zaradené výkony na požiadanie lekára, sociálne účely či na vlastnú žiadosť pacienta. Ambulancia poskytuje aj možnosť individuálnej, párovej a skupinovej psychoterapie.  

Ambulanciou klinickej psychológie rozširujeme pôsobenie odboru a ponúkaných odborných služieb a poskytovaných výkonov aj v odbore psychológie. Veľkou výhodou novej ambulancie je aj to, že pacienti, ktorí začali individuálnu psychoterapiu počas hospitalizácie na psychiatrickom oddelení, môžu vo svojej liečbe plynule pokračovať v ambulancii s tým istým psychológom.

K poskytovaným výkonom ambulancie klinickej psychológie patrí komplexné a parciálne psychodiagnostické vyšetrenie na žiadosť lekára – špecialistu, pre sociálne účely či na vlastnú žiadosť pacienta. Vítaní sú u nás pacienti so záujmom o individuálnu, párovú a skupinovú terapiu či nácvik relaxačných techník. 

Špecifikum ambulancie klinickej psychológie je prevádzka mimo budovy psychiatrického oddelenia. Z prevádzkovo-priestorových dôvodov je ambulancia situovaná v pavilóne interného oddelenia, v priestoroch bývalej internej ambulancie. Ambulancia má uzatvorenú zmluvu s poisťovňou Union, Dôvera a Všeobecnou zdravotnou poisťovňou. Záujemcovia o vyšetrenie sa môžu objednať prostredníctvom telefónneho čísla +421 904 322 605.

Kontakty:

Ambulancia
+421 904 322 605
psycholamb@nle.agel.sk
interné oddelenie, hlavnú vstup, bývalá interná ambulancia